Vysokoškoláci

Setkáváme se každou středu v 18.00 hodin na faře ve 3. patře (zvonek "Sinaj") k rozhovorům nad slovy bible a nad tématy víry i ke společné modlitbě. Kontaktní osoba: Václav Novák, venda.novak@centrum.cz.

Anketa ohledně času začátku setkávání mladých (VŠ, pracující)

Dnes jsme si společnou ekumenickou bohoslužbou v kapli UJEP vyprošovali Boží požehnání do nového akademického roku. Vypadá to, že by se mohly rozšířit řady mladých studentů VŠ na pravidelném středečním setkání. Setkání je samozřejmě otevřeno i pro pracující mladé lidi. ISIC není podmínkou:-).

Program zkusíme koncipovat v měsíčním cyklu takto: Read more about Anketa ohledně času začátku setkávání mladých (VŠ, pracující)

Štítky: 

Skupina: 

Veni Sancte

Ve čtvrtek 6. 10. v 18 hodin bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Ústí n. L. generální vikář P. Martin Davídek sloužit mši svatou za celou akademickou obec UJEP. Všechny, kterým vzdělávání a formace mladých lidí leží na srdci, zveme ke společné modlitbě za pedagogy i studenty. Plakátek k volnému šiření najdete zde.
Vysokoškoláci se od 28. 9. opět začnou pravidelně každou středu scházet na faře v sále Sinaj. Zváni jsou všichni vysokoškolští studenti studující v Ústí n. L. Read more about Veni Sancte

Příloha: 

Štítky: 

Skupina: 

Mše na zahájení akademického roku

5. 10. v 18 hod. bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie sloužena mše svatá na zahájení akademického roku v Ústí n. L. Modlit se budeme za celou akademickou obec UJEP. Zváni jsou všichni vysokoškolští studenti a pedagogové i ti, kteří je chtějí duchovně podpořit.
Vysokoškoláci se setkávají každou středu v 19 hodin ve třetím patře fary (Bílinská 110/3), místnost „Sinaj“.
Kontakt na kaplana P. Jiřího Smolka: jiri.smolek@gmail.com
  Read more about Mše na zahájení akademického roku

Štítky: 

Skupina: 

Bohoslužba na zahájení akademického roku 2014 - 2015

V úterý 21. 10. při večerní mši v 18 hodin budeme v našem kostele Nanebevzetí Panny Marie (se šikmou věží) vyprošovat požehnání všem členům akademické obce UJEP.  Zváni jsou všichni studenti i pedagogové.
Plakát je zde.
  Read more about Bohoslužba na zahájení akademického roku 2014 - 2015

Štítky: 

Skupina: 

Cyklus rozhovorů o mši svaté pro vysokoškoláky

Na pravidelném setkávání vysokoškoláků jsme začali cyklus rozhovorů o mši svaté: o významu jejích jednotlivých částí, modliteb, gest a postojů.
Příští setkání 15. 10. bude tématem bohoslužba slova.
Středeční večery s vysokoškoláky na naší faře začínají vždy v 19 hodin v sále Sinaj.
  Read more about Cyklus rozhovorů o mši svaté pro vysokoškoláky

Skupina: 

Přihlásit se k odběru RSS - Vysokoškoláci