Anketa ohledně času začátku setkávání mladých (VŠ, pracující)

Dnes jsme si společnou ekumenickou bohoslužbou v kapli UJEP vyprošovali Boží požehnání do nového akademického roku. Vypadá to, že by se mohly rozšířit řady mladých studentů VŠ na pravidelném středečním setkání. Setkání je samozřejmě otevřeno i pro pracující mladé lidi. ISIC není podmínkou:-).

Program zkusíme koncipovat v měsíčním cyklu takto:

  • 1. středa v měsíci - klasické sektání na faře - večeře, sdílení, modlitba, téma - střídáme se, možná i nějaká hra
  • 2. středa v měsíci - setkání v kapli UJEP, v ZS 2x účast na cyklu přednášek Quo vadis, jinak práce s biblí, např. Lectio divina
  • 3. středa v měsíci - nejprve setkání na faře, večeře, příprava adorace, písně, výběr textů, rozdání úkolů, poté adorace v kostele - otevřená pro farnost i veřejnost!
  • 4. středa v měsíci - filmový klub s možností diskuze - setkání na faře, promítnutí nějakého zajímavého filmu a poté možná diskuze
  • 5. středa v měsíci - kultura, sport - nabízí se možnost kina, divadla, bowlingu, fotbalu, co ještě vymyslíme? no dobrá, pivo:-)

Toto je návrh, můžeme to vyzkoušet, po nějaké době vyhodnotit a upravit.

Prosím ale všechny vážné zájemce o toto společenství, aby se kvůli stanovení času začátku zapsali do této ankety a uvedli časy, kdy mohou a kdy nemohou. Děkuji moc. Prosím do pátku (17. 10.) do večera, aby se to mohlo ohlásit v nedělních ohláškách.

Štítky: 

Skupina: