Přihlašování na farní tábor 2018

Milé rodiny,
v letošním roce se náš farní tábor pro děti školního věku (7 - 15 let) uskuteční od 14. do 28. 7. opět u Svitavy nedaleko Cvikova. Vzhledem k omezené kapacitě tábora prosíme, abyste své děti přihlásili co nejdříve. Usnadníte nám tím také technickou i programovou přípravu akce. Přihlášky a všechny potřebné informace najdete na našich nových webových stánkách: www.taborymatej.cz
Při výběru tématu celotáborové hry jsem se tentokrát inspirovali knihou J.R.R. Tolkiena: Pán prstenů.
Pokud je pro vás tábor cenově nedostupný, nabízme podporu, jejíž výši domluvíme osobně. Nebojte se o pomoc požádat. Nikdo by neměl být z tábora vyloučen z finančních důvodů.
Těšíme se na účast vašich dětí a předem děkujeme za důvěru.
Za tým vedoucích
P. Jiří Smolek, kaplan

Štítky: 

Skupina: