FARNÍ PLES

Milí bratři a sestry, vážené dámy a pánové,
srdečně Vás zveme na 18. farní ples, který se bude konat v sobotu, 10. února od 20 hodin ve společenském sálu hotelu Vladimír v centru města. (plakát zde) Kromě nového prostoru na Vás čeká také skvělá kapela, příjemný moderátor, malé občerstvení a tradiční tombola. 
Cena vstupenky je 200 korun, lístky budou k dispozici od neděle, 14. ledna po bohoslužbách v předsíni kostela nebo v kanceláři fary, případně samozřejmě i na místě. 
 
Máme i tradiční prosbu - pokud vlastníte nějaký předmět, o kterém jste předvědčeni, že si zaslouží, aby byl věnován do tomboly, dopravte jej, prosím, na faru do 8. února. S veškerými dotazy ohledně tomboly se, prosím, obracejte na pana Petra Haufa, který Vám rád pomůže.
 
Podrobnosti o akci budou v průběhu následujícího týdne k dispozici na plakátcích v předsíni kostela a na faře, v případě jakýchkoliv nejasností nebo potřeby upřesnění prosím kontaktujte slečnu Barboru Řeřichovou. 
 
Těšíme se na Vás!

Štítky: