FARNÍ POUŤ DO BOZKOVA - 13.5.2017

Římskokatolická farnost arciděkanství Ústí nad Labem zve na poutní zájezd do Bozkova dne 13. května 2017. Odjezd v 7.00 hod. od podloubí naproti zastávce MHD "Divadlo".

Cestou navštívíme Jablonné v Podještědí, prohlédneme si baziliku minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy  a pomodlíme se společně u hrobu sv. Zdislavy.

Oběd s přestávkou, kterou můžeme využít na krátkou procházku, strávíme v Příchovicích a v 16.00 hod. se zúčastníme mše svaté v kostele Navštívení Panny Marie Královny hor v Bozkově a následné májové pobožnosti.

Po krátké přestávce a svačině z vlastních zásob se vracíme zpět do Ústí nad Labem.

Zájemci ať se přihlásí na arciděkanství Úst ínad Labem v kanceláři. Při přihlášení se vybírá záloha 100,- Kč.

Těšíme se na Vás.