Benefiční koncerty na opravu varhan

V kostele Nanebevzetí Panny Marie se o letošním adventu budou konat dva benefiční koncerty, z výtěžku kterých budou finance věnované na opravu varhan v našem kostele.
 
Srdečně všechny zveme a prosíme o podporu s opravou varhan i tímto způsobem:
 
30.11.2014 v 17.00 hod. - Benefiční adventní galakoncert - učinkují Linha singers, smyčcové kvarteto Antic a Ústecký dětský sbor. Koncert se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje a litoměřického biskupa.  Vstupenky lze zakoupit v předprodeji nebo přímo před koncertem na místě.
 
12.12.2014 v 17.00 hod. - Benefiční koncert - vystoupí Bára Basiková s podporou dětského pěveckého sboru ZUŠ Evy Randové Sboreček pod vedením Vratislava Řezáče. Přeprodej vstupenek od v obchodním Ragazza v OC Forum Ústí nad Labem (vchod z kostelního náměstí směr Billa)
 

Štítky: