Drobné oznamy

V neděli 16.2. se koná od 15 hodin setkání rodin s dětmi v centu Ovečka v Doběticích, Poláčkova ul. 2. Najdete zde příležitost k pohybovým hrám pro děti, pro rodiče duchovní téma z Familiaris consortio, diskuse, sdílení radostí i těžkostí života, společenství. Srdečně zveme

Kostel Nanebevzetí Panny Marie je každý týden ve čtvrtek otevřen pro veřejnost od 16.00 hod. do začátku mše svaté v 18.00 hod.

Pravidelné setkání biřmovanců se koná  v sobotu 22.2 od 10.00 hod. na faře v sálu Sinaj.

Přednáška na téma Přirozené plánování rodičovství versus hormonální antikncepce se bude konat v budově sboru Církve bratrské, V Zahrádkách 33, v neděli 23.2. od 16.00 hod.. Přednáší Ing. Pavel Kryl, člen naší farnosti. Zveme k účasti.